BAVARIA 45 CRUISER S/Y ALEA – GOTOWA DO CZARTERU

Pełnomorski jacht rodzinny stoczni Bavaria Yachts, który posiada 4 kabiny dwuosobowe oraz możliwość noclegu dla dwóch osób w mesie. Charakteryzuje się dobrym połączeniem funkcjonalności, wygody i osiągów nautycznych. Duża dzielność morska i dobra manewrowość w każdych warunkach.

Informacje podstawowe:
długość 14.27 m
szerokość 4,35 m
zanurzenie 2,00 m
silnik Volvo Penta 55 hp
paliwo 210 l
woda 360 l
4 kabiny – 10 miejsc sypialnych (8 + 2) – 3 toalety oraz kabina prysznicowa

Bavaria 45 Cruiser oferuje 4 kabiny z podwójnymi kojami. Jedna toaleta oraz prysznic z gorącą wodą przypada na dwie kabiny dziobowe. Kabiny rufowe posiadają własne, odrębne toalety z prysznicami. Kambuz jachtu Bavaria 45 Cruiser wyposażony jest w kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz kuchenkę mikrofalową, lodówkę w zabudowie i osobną zamrażarkę. Pozwala to na wygodne przechowywanie żywności w czasie rejsu i szybkie przyrządzanie posiłków. W licznych szafkach i szufladach mieści pełne wyposażenie kuchni. Dwukomorowy zlewozmywak pozwala na szybkie uporanie się ze sprzątaniem po posiłku. Dobrze zaprojektowana mesa jachtu Bavaria 45 Cruiser zapewnia załodze wygodny wypoczynek. Stanowisko manewrowe skippera wyposażone jest w pełen zestaw przyrządów nawigacyjnych wiatromierz, echosonda, log, gps + ploter oraz przenośne VHF. Przestronny pokład jachtu Bavaria 45 Cruiser wyposażony jest w dwa koła sterowe, stolik w kokpicie, a platforma kąpielowa z drabinką zachęca do korzystania z kąpieli wodnych i słonecznych.

Wyposażenie:
grot rolowany do masztu
genua rolowana
2 koła sterowe
dziobowy ster strumieniowy
autopilot
plotter GPS w kokpicie – Garmin
echosonda
log
elektryczna winda kotwiczna
kotwica główna i zapasowa
elektryczna pompa zęzowa
szprycbuda
bimini
stolik w kokpicie
prysznic zewnętrzny
tratwa ratunkowa
kamizelki ratunkowe
szelki bezpieczeństwa
koło ratunkowe
gumowy ponton + silnik
telewizor i radio z wejściem USB
mikrofalówka
deska z wiosłem SUP
pościel, poduszki i kołdry

Jeżeli marzysz o przygodzie na morzu, chcesz spędzić urlop z rodziną lub przyjaciółmi, ale nie chcesz brać na siebie odpowiedzialności, to mamy dla Ciebie ofertę czarteru tego jachtu z doświadczonym skipperem – skontaktuj się z nami!
Telefon +48 601 860 121 lub + 48 882 071 532 oraz e-mail: biuro@najachty.pl

Zapraszamy!

Miejsce postoju jachtu – Marina Jezera – Chorwacja