Niekomercyjny rejs katamaranem po Chorwackim Adriatyku 29.08-05.09.2020. Wyjazd busem z Warszawy w pt wieczorem, powrót nd rano. Start z Zadaru na południowe wyspy, trasa do ustalenia z wszystkimi uczestnikami rejsu przed wypłynięciem. Dostępna 1 kabina 2 osobowa i 2 kabiny 1-osobowe więc zarówno para jak i single mogą mieć swoją własną kabinę. Katamaran Lavezzi 40 to przyjemna jednostka z 6 kabinami zapewniająca komfort dla wszystkich członków rejsu.

Rejs niekomercyjny – koszty dzielimy sprawiedliwie na wszystkich członków załogi. Koszt 2000 zł to koszt orientacyjny za jacht i busa do Chorwacji przy 8 osobach. Całość kosztów wyjdzie +/- 2500 zł, zależnie od ilości osób, luksusów jedzenia, paliwa, portów, itp.

Aktualna ekipa mieszana pod względem płci i wieku, dlatego każda płeć i każdy wiek odnajdzie się z nami. Planujemy żeglowanie i relaks w rozsądnych proporcjach, połączone ze snorkelingiem i pływaniem na SUP. W czasie rejsu zapewniona opieka lekarska, fizjoterapeutyczna, a kambuz zapewnia kucharz pływający na Pogorii 😉