REJS – GRECJA – 22-29 wrzesień

Na półkuli północnej 23 września rozpocznie się kalendarzowa jesień. Możecie być w tym czasie w domu i z kubkiem gorącej herbaty czekać na pierwsze jesienne deszcze, albo….popłynąć z nami w rejs w gorącej jeszcze Grecji ! 
Wrzesień to idealny czas, żeby odwiedzić tamte rejony, woda nigdy w ciągu roku nie jest cieplejsza, a temperatury są już przyjemnie, nadal wakacyjne, ale bez nieznośnych upałów. 
Plan jest prostu – wypływamy z Aten i płyniemy gdzie wiatr poniesie 

Nie trzeba być wytrawnym Wilkiem Morskim, żeby z nami płynąć. Nie trzeba nawet być żeglarzem. Rejs poprowadzi doświadczony skipper, który zadba o bezpieczeństwo na jachcie, a jak ktoś będzie chciał nauczyć się tego i owego o żeglowaniu, to też będzie miał taką możliwość. Ma być miło i przyjemnie – no po prostu wakacyjnie 

Szczegóły:

termin: 22-29.09.2018

miejsce: Ateny – Grecja

jacht: Oceanis 43

cena: 1870 zł/osoby

w cenie:
– miejsce na jachcie
– sprzątanie końcowe
– usługi skippera

koszty dodatkowe:
– dolot/dojazd na miejsce
– składka na burcie na jedzenie, opłaty portowe, paliwo do 
jachtu – około 120 €/osoby
– kaucja zwrotna 100 €/osoby

Dobrym, morskim zwyczajem jest, że skipper jest na utrzymaniu załogi, dlatego nie bierze on udziału w składce jachtowej. Załoga go poi i karmi   Do skippera należy też ostateczna decyzja co do trasy rejsu. Będzie ona zależała od aktualnych warunków pogodowych, kondycji i preferencji załogi.

Zapraszamy !