Zapraszamy na szkolenie z manewrowania jachtem morskim, którego zadaniem jest przygotowanie się do egzaminu na Jachtowego Sternika Morskiego lub przypomnienie umiejętności nabytych wcześniej. 
To już kolejny taki kurs organizowany przez nas w Chorwacji, robimy to kilkanaście lat. Nasi instruktorzy to doświadczeni żeglarze morscy, będący skarbnicą wiedzy i umiejętności 
Podczas szkolenia nie tylko będziecie mieli możliwość zgłębiania wiedzy żeglarskiej, ale również poznania atrakcyjnych miejsc na wybrzeżu Chorwacji.

Kurs odbędzie się w terminie 13-20.04.2019 r. w marinie Hramina.

Żeglować będziemy na jachcie Bavaria 35 Cruiser z roku 2010, który jest wyposażony w rolowane żagle, ster strumieniowy itp

OPŁATY:
-koszt szkolenia praktycznego: 1 490.00 zł
Cena obejmuje: szkolenie z manewrowania jachtem na silniku i na żaglach oraz opiekę instruktora żeglarstwa PZŻ przez cały czas trwania kursu, koję na jachcie, ubezpieczenie NNW+KL, sprzątanie jachtu po rejsie, transit log, ponton, pościel, chorwacki podatek turystyczny, kaucję za jacht, paliwo do jachtu, opłatę za jeden postój w marinie poza miejscem szkolenia w trakcie dwudniowego rejsu stażowego, ćwiczenia z nawigacji na mapie, dostęp do internetu.

ZAKWATEROWANIE: w kabinach dwuosobowych lub w mesie. Załoga jachtu liczy maksymalnie sześciu uczestników kursu + instruktor.

WYŻYWIENIE I DOJAZD: 
-jedzenie we własnym zakresie uczestników lub przygotowywane wspólnie na jachcie, składka “na burcie” ok. 50 euro.
-dojazd samodzielny lub koordynujemy wspólny dojazd wynajętym busem na rzecz uczestników – koszt 490.00 zł w obie strony.

Kontakt:
E-mail: biuro@najachty.pl
Tel. +48 601 860 121 lub +48 882 071 532

ZAPRASZAMY!